"Anadolu Sigorta Bakırköy" Sur Yapı Tatil Evleri GYO, Antalya'da yeni bir tatil anlayışını sunarak devre mülklerini özel ödeme planlarıyla satışa çıkardı. Genel Müdür Ömer Faruk Elmas, yaza özel uygun peşinat ve ara ödemelerle kolayca sahip olunabilecek devre mülklerinin, ömür boyu tatil imkanı sunduğunu belirtti.

Elmas, "Bünyemizde oluşturduğumuz yeni ödeme planıyla Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan rezervasyon yapanlar, bir daha ömür boyu tatil rezervasyonu yapmak zorunda kalmayacaklar" dedi. 6 kişilik 2+1 ve 4 kişilik 1+1 devre mülklerinin peşin fiyatına 30 ay vadeyle satışa sunulduğunu ifade eden Elmas, aylık taksitlerin 2+1'de 12 bin TL, 1+1'de ise 8 bin TL olduğunu belirtti. Ayrıca, devre mülk alanların Türkiye'nin önemli tatil destinasyonu Antalya'da tapulu bir mülk sahibi olacaklarını vurguladı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, paylaşım ekonomisi ve 'dört mevsim tatil' konseptiyle tasarlandı. Konyaaltı sahilindeki özel plajdan SPA ve Wellness'a kadar birçok imkandan yararlanma olanağı sunuyor. Ayrıca, tematik havuzlar, kumsallı yüzme havuzu, çocuk havuzları ve kapalı havuzlar gibi birçok su aktivitesi bulunuyor.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, doğa aktivitelerinden hoşlananlar için de ideal bir mekan. Kepez Kent Ormanı'na komşu konumuyla çeşitli orman aktiviteleri ve hoş vakit geçirilebilecek alanlar sunuyor. Ayrıca, macera parkuru, paintball sahası, tenis kortu, mini futbol sahası gibi aktiviteler de mevcut.

Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'nın eşsiz konumuyla aynı gün içinde denize girme ve kayak yapma imkanı sunduğunu ifade etti. Ayrıca, bölgedeki tarih ve kültür gezileri ile doğa sporları alternatifleri de bulunuyor.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'daki 1+1 evler 4 kişi, 2+1 evler 6 kişi, 3+1 evler ise 8 kişilik kapasiteye sahip. Devre mülk sakinleri, evlerinde beyaz eşyalar, oturma grupları, küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi ihtiyaçları karşılayacak eşyalara sahip olacaklar.