"Anadolu Sigorta Bakırköy"

Teknoloji alanında yaşamı kolaylaştıran ürünleriyle tanınan Anker, Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya bölgelerindeki operasyonlarını güçlendirmek amacıyla yeni bir atama yaptı. Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Bölgesel Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna Eylül Yüksel Diken getirildi.

Eylül Yüksel Diken, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede İnovasyon ve Liderlik Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Ayrıca Calabria Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. Kariyerine 2015 yılında Schneider Elektrik’te proje mühendisi olarak başlayan Diken, daha sonra Thyssenkrupp’ta satış destek mühendisi olarak görev almıştır.

Anker'e katıldığı 4 yıl öncesine kadar Türkiye kadrosunda marka yöneticisi olarak görev yapan Diken, başarılı projeleriyle Anker’in hızlı büyümesine önemli katkılar sağlamıştır. Bu süreçte Anker Türkiye ve Orta Asya Kıdemli Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Diken, 1 Mart itibarıyla Bölgesel Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna yükselmiştir.

Bu yeni göreviyle birlikte, Eylül Yüksel Diken'in, Anker'in bu önemli bölgelerdeki satış ve pazarlama stratejilerini daha da güçlendirmesi ve şirketin büyümesine katkı sağlaması beklenmektedir.