"Anadolu Sigorta Bakırköy"

Sinema severler için heyecan verici bir hafta daha başlıyor! Paribu Cineverse, 5 Nisan Cuma günü vizyona girecek çeşitli türlerdeki yeni filmlerle izleyicileri buluşturuyor. Vizyondaki filmler arasında; Kung Fu Panda 4, Hep Yek: Aşiret, Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk (Godzilla x Kong: The New Empire), Ekip: Siberay - Güneş Fırtınası, İki Gözüm Ahmet – Sürgün, Küffar, Mucize Aynalar ve Maymun Adam (Monkey Man) gibi yapımlar yer alıyor.

Paribu Cineverse, her türden filmi seyircilerle buluşturarak geniş bir seçenek sunmaya devam ediyor. 5 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmler, bilim kurgudan korkuya, dramdan komediye kadar çeşitli türlerde yapımları içeriyor. Bu filmler aracılığıyla seyircilere farklı dünyaların kapıları aralanacak.

Kung Fu Panda 4: Kung fu tutkunları ve çocuklar için heyecan verici bir macera sunan bu film, ünlü panda Po'nun Çin'deki serüvenlerini konu alıyor. Ejderha Savaşçısı Po, artık dinlenmesi için Huzur Vadisi'nin Ruhani Lideri olarak görevlendirilir ancak yeni görevi beraberinde beklenmedik sorunları da getirir.

Hep Yek: Aşiret: Bilal Kalyoncu'nun yönettiği bu film, mafyanın kızını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen Gürkan ve Altan'ın hikayesini anlatıyor. İkili, İç Anadolu'nun en tehlikeli mafyasının kızını geri almak için Hakkari'deki aşiretle mücadele ederken birbirinden komik olaylarla karşılaşıyor.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk: Dev canavarların destansı mücadelesini konu alan bu filmde, Kong ve Godzilla'nın insanlığı tehdit eden devasa bir tehlikeye karşı birleşerek savaşmaları anlatılıyor. Kudretli Kong ve korkunç Godzilla, dünyayı tehdit eden gizemli bir güçle karşı karşıya kalır.

Ekip: Siberay - Güneş Fırtınası: Bilgisayar korsanlarını bulmak için görevlendirilen bir ekibin macerasını anlatan bu animasyon filmi, internetin kesilmesine neden olan bir güneş fırtınası sonrasında yaşanan olayları ele alıyor.

İki Gözüm Ahmet – Sürgün: Ahmet Kaya'nın yaşamı ve mücadelesini konu alan bu film, genç yaşta hayatını kaybeden sanatçının hikayesini anlatıyor. Ahmet Kaya, müzik kariyeri boyunca sol mücadele ve insan hakları konularına dikkat çekmiş bir isimdi.

Küffar: Korku türünde bir film olan Küffar, bir ailenin cin kabilesiyle mücadelesini konu alıyor. Ailenin yaşadığı sırlar ve büyülerle dolu hikayede, beklenmedik dönüşümler ve ruhsal bir yolculuk izleyicileri bekliyor.

Bu heyecan verici filmlerle dolu haftayı kaçırmamak için sinema severler, 5 Nisan Cuma günü Paribu Cineverse'in vizyon programını takip edebilirler.