"Anadolu Sigorta Bakırköy"

Neova Sigorta, müşteri odaklı ve yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Şimdi de kanser, inme, organ nakli gibi kritik hastalıklara karşı özel bir güvence sunuyor: NeoKritik Güvence Sigortası.

NeoKritik Güvence Sigortası, farklı teminat paketleri ile çeşitli kritik hastalıkları kapsıyor. Ürün, Prof. Dr. muayenesi, PET/CT çekimi ve 7/24 tıbbi danışmanlık gibi ek hizmetler sunarak müşterilerine geniş bir koruma sağlıyor.

Neova Sigorta'nın bu yeni ürünü, 18-55 yaş aralığındaki bireylerin sağlığını kritik hastalıklara karşı güvence altına alıyor. Kanser, inme, organ nakli gibi ciddi rahatsızlıkların yanı sıra koroner by-pass cerrahisi, kalp infarktüsü, beyin anevrizma ameliyatı gibi durumlar da teminat altında.

NeoKritik Güvence Sigortası, 50 bin, 75 bin ve 100 bin TL gibi farklı teminat seçenekleriyle sunuluyor. Poliçe kapsamındaki hastalıklardan birine yakalanılması durumunda, sigortalılara poliçede belirtilen limit dahilinde tazminat ödeniyor.

Neova Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Habip Çetinkaya, NeoKritik Güvence Sigortası ile ilgili olarak, kanser vakalarındaki artışa dikkat çekiyor ve sigortalıların zor dönemlerinde finansal olarak destek olmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Ürün, müşterilere ek avantajlar da sunuyor. Ücretsiz Neo Avantaj Paketi altında sunulan hizmetler arasında acil durumlarda hastane organizasyonu, medikal bilgi köprüsü ve telefonda 7/24 tıbbi danışmanlık bulunuyor.

NeoKritik Güvence Sigortası, müşterilerin sağlık durumlarına uygun bir şekilde geniş kapsamlı bir koruma sağlarken, ek hizmetlerle de destek olmayı amaçlıyor. Neova Sigorta, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmeye ve sektöre katkı sağlamaya devam edeceğini belirtiyor.