"Anadolu Hayat Emeklilik Bakırköy"

Electronic Arts ve Surgent Studios'un merakla beklenen Metroidvania tarzı oyunu Tales of Kenzera: ZAU, oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Bugün, oyunun seslendirme kadrosu resmi olarak duyuruldu ve dikkat çekici bir özellikle Svahili dilinde seslendirme yapılacağı açıklandı.

İngilizce seslendirme kadrosunda, tanınmış TV ve sinema oyuncularının yer aldığı göze çarpıyor. Oyunun başrollerinden Zau ve Zuberi karakterlerini BAFTA adayı aktör Abubakar Salim seslendirirken, diğer önemli rollerde Tristan D. Lalla, Steve Toussaint, Dominique Moore, Letoya Makhene, Simona Brown ve Abraham Popoola gibi isimler yer alacak. Bu kadro, oyuna derinlik katmak ve oyunculara zengin bir deneyim sunmak adına büyük önem taşıyor.

Ayrıca, oyunun Svahili seslendirme kadrosu da dikkat çekici isimlerle dolu. Neville Misati, Makbul Muhammed, Amalie Chopetta, Melvin Alusa, Grace Nyokabi ve Edith Ithongo'o gibi yetenekli oyuncular, Svahili dilindeki karakterlere hayat verecekler.

Tales of Kenzera: ZAU'nun yaratıcısı Abubakar Salim'in, kişisel deneyimlerinden ilham alarak geliştirdiği oyun, 23 Nisan'da PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Sony, ayrıca oyunun PlayStation Plus üyeleri için 23 Nisan'da 1. gün sürümü olarak erişime açılacağını duyurdu.

Oyunseverlerin büyük ilgi gösterdiği Tales of Kenzera: ZAU, farklı kültürleri ve dilleri bir araya getirerek oyun dünyasına yenilikçi bir soluk getirecek gibi görünüyor. Heyecanla beklenen çıkış tarihi yaklaşırken, oyuncuların oyunun eşsiz atmosferinde kaybolmaları için sabırsızlanıyoruz.