Yusuf ZENGİN
Generali Sigorta, 2024 yılında Türkiye genelinde düzenleyeceği Roadshow etkinlikleriyle acenteleriyle daha yakın ilişkiler kurmayı hedefliyor. 18 Nisan'da Bursa'da başlayacak olan etkinlik, İzmir, Antalya, Adana, Ankara, İstanbul ve Samsun gibi şehirlerde devam edecek. Bu etkinliklerde şirketin üst düzey yöneticileri, acentelerle 2024 şirket stratejisini ve önceliklerini paylaşacak.

Generali Sigorta'nın Satış Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Roadshow etkinliklerimiz, şirketimizin acentelerimizle daha yakın ilişkiler kurmasını ve onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını sağlayacak önemli bir adımdır. Bu etkinlikler sayesinde, 2024 vizyonumuzu ve yeni ürünlerimizi acentelere doğrudan aktararak iş birliğimizi güçlendireceğiz." şeklinde konuştu.

Etkinliklerde, yeni katılan acentelere özel bir hoş geldin iletişimi yapılacak ve şirketin iş yapış süreçleri anlatılacak. Acentelerin beklenti ve geri bildirimlerinin dikkate alınacağı bu etkinliklerde, şirketin yeni ürünleri de tanıtılacak ve katılımcılarla etkileşimli bir ortamda paylaşılacak. Aynı zamanda üretim sıralamasında dereceye giren acentelere plaketleri takdim edilecek.

Generali Sigorta, Roadshow etkinlikleriyle Türkiye'nin dört bir yanındaki acenteleriyle yakın temas kuracak ve iş birliğini güçlendirmek için benzersiz bir fırsat sunacak.