Yusuf ZENGİN
İstanbul’un Gözde Oteli Shangri-La Bosphorus, Istanbul’dan Anneler Günü’ne Özel Sıra Dışı Bir Brunch Deneyimi

İstanbul'un Boğaz kıyısında eşsiz bir manzaraya sahip olan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, bu Anneler Günü'nde gastronomi tutkunlarını unutulmaz bir deneyime davet ediyor. "Shang Brunch" adı verilen etkinlikte, Türk ve dünya mutfağının 7 ünlü Executive Şefi, imza lezzetlerini sunacaklar.

Bu özel etkinlikte, İtalyan mutfağını temsilen PaperMoon'dan Executive Chef Giuseppe Pressani ve Shangri-La Bosphorus'tan Executive Chef Giovanni Terracciano, Çin ve Kanton mutfağını temsilen Shang Palace'dan Chef de Cuisine Cheng Lu, Türk mutfağını temsilen Michelin yıldızına sahip Topaz'dan Executive Chef Tevfik Alparslan, İsviçre mutfağını temsilen Le Cordon Bleu'den Executive Chef Erich Ruppen, Thai mutfağını temsilen Çok Çok Thai'den Executive Chef Khun Nuch ve Healthy & Detox kategorisini temsilen Raw Food konusunda uzman şef Elçin Oflaz yer alacaklar.

Misafirler, tek bir günde 7 ayrı mutfağa ait yemekleri deneyimleyerek, eşsiz bir gastronomi serüvenine çıkacaklar. Bu özel günü daha da renklendirmek adına, Shang Brunch festival tadında geçecek. Türk ve dünya mutfağını temsil eden restoranların başarılı şeflerinin hazırladığı en seçkin tatlar, göz dolduran sunumları ve lezzetleriyle adeta bir festival atmosferi oluşturacaklar.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul'un Lobby Lounge alanında başlayacak keyifli organizasyonda, konuklar Le Bar'ın deneyimli barmenlerinin hazırladığı özel kokteyllerin tadını çıkaracaklar. Shang Brunch’ın gerçekleşeceği IST TOO’da ise misafirlerini Jazz Trio karşılayacak ve gün boyu keyifli repertuarlarıyla eşlik edecekler. Anneler Günü’nün adeta bir festivale dönüşeceği organizasyonda minik ziyaretçiler ise kendileri için özel hazırlanan aktivitelerle eğlenceli vakit geçirecekler.

Shang Brunch, 12 Mayıs 2024 Pazar günü 12.30-16.00 saatleri arasında Shangri-La Bosphorus, Istanbul, IST TOO’da gerçekleşecek. Bu benzersiz deneyimi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!