İstanbul'un gözbebeği Nişantaşı'nda, lüksün merkezi olarak adlandırılan Nişantaşı Koru projesi, sağlıklı ev konseptini öne çıkararak dikkatleri üzerine çekiyor. DAP Gayrimenkul Geliştirme'nin öncülüğünde hayata geçirilen bu muhteşem proje, yaşam kalitesini ve konforunu en üst seviyeye taşıyan özel daireleriyle dikkat çekiyor.

Proje, sınırlı sayıda olan özel dairelerin hemen teslim edilmesiyle ilgi odağı haline geldi. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 50 yıl sonra bile değerine değer katacak bir eser inşa ettiklerini belirtirken, Nişantaşı Koru'nun European Property Awards'tan aldığı 'En İyi Proje Geliştirme Pazarlama' ödülüyle dünya birinciliğini Nişantaşı'na getirdiğini ifade etti.

Nişantaşı Koru projesi, sadece 160 konuttan oluşan bir yaşam alanı olarak tasarlandı. 'Bahçe Villa' ve 'Teras Villa' konseptlerinin bir ilk olarak yer aldığı bu projede, yaşam alanlarının en verimli şekilde kullanıldığı ve kalitenin ön planda tutulduğu bir anlayış benimsendi.

Projede yer alan daireler, lüks tekne mantığıyla dizayn edildi. Malzemelerin birbiriyle uyumlu olduğu ve konforun ön planda tutulduğu bu dairelerde, yaşam alanlarının en verimli şekilde kullanılması hedeflendi. Ayrıca, konutlardaki tavan yüksekliği minimum 4 metre olarak planlandı, böylece ferah ve insanın içini açan yaşam alanları oluşturuldu.

Doğanın iyileştirici gücünün ön plana çıkarıldığı Nişantaşı Koru projesinde, temiz hava ve bol oksijen önemli bir yer tutuyor. Daire büyüklüğünde olan villa konseptindeki teraslar, doğal yaşam alanlarını evlere taşıyor ve sakinlerine orman havası sunuyor.

Projede yer alan sağlık konsepti ise dikkat çekici. Başta Amerikan Hastanesi olmak üzere yaklaşık 100 sağlık birimiyle çevrili olan bu proje, sağlıklı bir yaşamı hedefliyor.

Nişantaşı Koru'nun en büyük artılarından biri de çevresindeki imkanlarla olan uyumu. Nişantaşı'nın en büyük yeşil alanına sahip olan bu proje, lüks markaların bulunduğu alışveriş caddelerine de yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Nişantaşı Koru projesi, City’s Alışveriş Merkezi'ne 300 metre ve Abdi İpekçi Caddesi'ne 650 metre mesafede bulunuyor. Bu sayede, lüks markaların bulunduğu alışveriş noktalarına kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Nişantaşı Koru projesi, konforlu ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Hemen teslim edilen özel dairelerle ilgilenenler için bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyoruz.