Şişecam’ın düzenlediği Global Tedarikçi Zirvesi’nde, kimyasal kaplama malzemeleri üreticisi Akcoat 'Değerli İş Ortağı' kategorisinde ödül aldı.

Şişecam’ın Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de 'Global Tedarikçi Zirvesi' düzenledi. United to Collaborate teması altında gerçekleştirilen zirvede, cam sektörünün geleceğine yönelik iş birlikleri ve inovasyonun önemi konuşuldu. Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kırman ile Şişecam Genel Müdürü Görkem Elverici'nin açılış konuşmalarını yaptığı etkinlikte, sürdürülebilirlik ve inovasyonun cam endüstrisine olan katkıları üzerine vurgu yapıldı. Düzenlenen 'Global Tedarikçi Zirvesi' kapsamında Akcoat Genel Müdürü Burç Yıldırım’a ödülünü Şişecam CSCO’su Dr. Selma Öner takdim etti.

Akcoat olarak, Şişecam'ın düzenlediği bu zirvede, sürdürülebilir çözümler ve inovatif iş birlikleri konusunda katkılarının takdir edilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti aktaran Akcoat Genel Müdürü Burç Yıldırım, “Şişecam'ın değerli iş ortağı olarak bu ödülü almanın gururunu yaşıyoruz. Şişecam tarafından almış olduğumuz ödülümüzü 61 ülkede 13 bin tedarikçi arasından değer katan partner kategorisinde aldık. Bu başarı, hayatın her detayında yer alan Akcoat'un sürdürülebilirlik ve kalite odaklı yaklaşımının bir göstergesidir” dedi.