İzmir’de açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla dikkat çeken Hyatt Regency İzmir İstinyePark, Hyatt Hotels Group tarafından Avrupa, Afrika ve Orta Doğu (EMAE) bölgesindeki Hyatt markalı oteller arasında "2024 Yılın Oteli" ödülüne layık görüldü.

Konuklarına sunduğu benzersiz konaklama deneyimi ile öne çıkan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, son dönemde kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Dünyanın en prestijli otel zincirlerinden biri olan Hyatt Hotels Group, Nisan ayında Frankfurt’ta düzenlediği ve Franchise EMAE otellerinin genel müdürleri ve yatırımcılarının katıldığı toplantıda "2024 Yılın Oteli" ödülünü Hyatt Regency İzmir İstinyePark Genel Müdürü Zafer Canbaz’a takdim etti.

Geçtiğimiz aylarda yine Hyatt Hotels Group bünyesindeki oteller arasında "2023 Olağanüstü Başarı Ödülü"nü de kazanan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, sunduğu hizmetin kalitesini bir kez daha tescillemiş oldu. Otel, başarılarının yanı sıra; eşsiz konumu, tatil destinasyonlarına olan yakınlığı ve İzmir’in muhteşem körfez manzarasına sahip odaları ile de şehrin en beğenilen otellerinden biri olarak öne çıkıyor.