Geniş yetkili aracı kurum olarak tanınan Yatırım Finansman Menkul Değerler, yurt içi ve yurt dışı bireysel ile kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetleri sunmaya devam ediyor. Son olarak, Tekirdağ ve çevre bölgedeki yatırımcılara daha yakın ve hızlı hizmet sunma hedefiyle Çorlu’da yeni bir şube açtı.

Yatırım Finansman, uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla sermaye piyasalarının farklı alanlarında yatırımcılara kaliteli hizmet sunmaktadır. Çorlu Şubesi de bu kaliteli hizmet anlayışını sürdürecek ve başta pay ve vadeli işlemler piyasaları olmak üzere varlık yönetimi ve diğer sermaye piyasaları aracılık işlemleri alanında faaliyet gösterecektir.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü Sn. Eralp Arslankurt, açılışta yaptığı konuşmada, “Çorlu Şubemiz, mevcut ve potansiyel yatırımcılara daha yakın olma fırsatı sunarken, daha etkili yatırım çözümlerini onlarla paylaşma imkânı sağlıyor. Yatırım Finansman’ın güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası hizmetlerini, Tekirdağ ve bölgedeki yatırımcılarla buluşturduğumuz için mutluyuz” dedi.

Bu yeni şube ile birlikte Yatırım Finansman, bölgedeki yatırımcılara daha etkin ve yakın hizmet vermeyi amaçlamaktadır.