Bugün Future Aviation Forum'un ilk gününde İstanbul Havalimanı CEO'su Selahattin Bilgen, organizasyonun davetlisi olarak Riyad'da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. "Trends, Innovation, Sustainability and Airports Redefined" paneli öncesinde, değerli moderatörleri CNN International sunucusu Richard Quest ile bir araya geldi.

Bilgen, etkinlik öncesinde yaptığı açıklamada, havacılık sektöründeki trendlerin, yeniliklerin, sürdürülebilirlik ve havalimanlarının yeniden tanımlanması gibi konuların ele alındığı panele katılmaktan heyecan duyduğunu belirtti. Moderatörleri arasında yer alan Richard Quest ile gerçekleştirdiği buluşmanın, etkinlik için önemli bir başlangıç olduğunu vurguladı.

Future Aviation Forum, havacılık sektöründeki önemli figürlerin bir araya geldiği, geleceğe dair stratejik görüşmelerin yapıldığı bir platform olarak dikkat çekiyor. Selahattin Bilgen'in, İstanbul Havalimanı'nın başarılı yönetimi ve sektördeki deneyimiyle etkinliğe katılması, katılımcılar arasında önemli bir heyecan yaratmış durumda.