Liberty Hospitality Group otellerinden Liberty Lykia, Liberty Lykia Adults Only, Sundia Exclusive By Liberty Fethiye ve Sundia By Liberty Ölüdeniz; Tripadvisor Travellers Choice Awards 2024’te 4 ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Liberty Lykia, tüm yıl boyunca gezginlerden toplanan yorum ve puanlara göre dünyanın dört bir yanındaki en beğenilen destinasyonların, otellerin ve restoranların ödüllendirildiği Tripadvisor Travellers Choice Awards 2024’te en değerli ödüllerden biri olan Best of the Best’i kazandı.

Herkes için bir otel anlayışıyla hem yerli hem de yabancı misafirlerini ağırlayan Liberty Hotels & Resorts, bu ödüllerle başarısını taçlandırdı. Dünyanın dört bir yanındaki Tripadvisor gezginlerinin gerçek değerlendirmeleriyle belirlenen bu ödüllerde, Liberty Lykia, Travelers’ Choice Awards Best of the Best 2024 ödülünü kazanarak, Tripadvisor'da dünyanın en iyi otelleri arasında ilk yüzde 1’e girmeyi başardı. Bunun yanı sıra, Tripadvisor gezginlerinden tam not alan Liberty Lykia Adults Only, Sundia Exclusive By Liberty Fethiye ve Sundia By Liberty Ölüdeniz de Tripadvisor Travellers Choice Awards 2024 ödüllerine layık görüldü.

Liberty Hospitality Group’un otelleri, sundukları üstün hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti ile dünya genelinde takdir topluyor. Bu önemli ödüller, Liberty Hotels & Resorts’un misafirlerine sunduğu unutulmaz deneyimlerin birer kanıtı olarak öne çıkıyor.