Yusuf ZENGİN
Türkiye Sigorta, gençlerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak hazırladığı Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile 16-25 yaş arası gençlere mayıs sonuna kadar yüzde 20 indirim sunuyor. Lider sigorta şirketi Türkiye Sigorta, bu yeni sigorta paketiyle gençlerin sağlıklarını güvence altına alırken, sosyal ve eğitim alanlarındaki ihtiyaçlarına da ücretsiz ve indirimli hizmetlerle çözüm sunuyor.

Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarının yer aldığı çeşitli paketler ile gençlerin sağlıklarını güvence altına alıyor. Bu sigorta paketini satın alan gençler, yılda bir kez ücretsiz olarak cilt bakımı, spor salonu üyeliği, psikolog hizmeti, yurt dışı eğitim danışmanlığı, hukuksal danışmanlık ve izotomi danışmanlığı gibi hizmetlerden faydalanabiliyor. Ayrıca, spa kullanımı, kişisel antrenör, zincir fast-food restoranlar, yaz yurt dışı eğitim kampları, uçak bileti, otel konaklama ve araç kiralama hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabiliyorlar.

SGK ile anlaşmalı olan ve Türkiye Sigorta’nın anlaşmalı kurum ağı içerisindeki 550’den fazla sağlık kurumunda geçerli olan bu sigorta, uygun prim ve ödeme imkanlarıyla iki farklı paket sunuyor. Yatarak tedavi teminatı, cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale giderleri, özellikli tıbbi malzeme, evde bakım hizmeti, ameliyat tazminat teminatı, ambulans ve motosiklet kazası gibi tedavileri kapsarken, ayakta tedavi teminatı ise doktor muayene, tanı amaçlı incelemeler, tahlil ve röntgen, fizik tedavi ve yardımcı tıbbi malzeme teminatlarından oluşuyor.

Türkiye Sigorta, Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gençlerin hem sağlık hem de sosyal ve eğitim alanlarındaki ihtiyaçlarına çözüm sunarak, onların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Mayıs sonuna kadar devam edecek yüzde 20 indirim fırsatından yararlanmak isteyen gençler, detaylı bilgi için Türkiye Sigorta’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirler.