Jumbo Golf Turnuvası 2024, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Klassis Golf Kulübü’nde gerçekleşti. İş ve cemiyet dünyasının golf tutkunu isimlerini bir araya getiren turnuva, yoğun ilgi gördü.

Zamansız tasarımlarıyla sofralara ilham veren Jumbo, golf dünyasının önde gelen isimlerini Klassis Golf Kulübü’nde ağırladı. Sanat ve cemiyet dünyasından Merve Çağıran, Sitare Akbaş, Deren Talu, Ayşe Azizoğlu, Arzu Kunt, Volkan Karataş ve Meral Çalışıcı, turnuvanın finalini ve ödül törenini izleyenler arasındaydı. Hamit Altıntop ve Anıl Tetik’in de katıldığı Jumbo Golf Turnuvası 2024, golf tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. 1947 yılından bugüne rafine zevkleri sofralarla buluşturan Jumbo’nun özel Golf Koleksiyonu da turnuva boyunca sergilendi.

Turnuvada erkekler A Kategorisi şampiyonu Klassis Golf Kulübü’nden Hıdır Eyidoğan olurken, Muhsin Bayramoğlu ikinci, Hamit Altıntop üçüncü oldu. Erkekler B Kategorisi şampiyonu Jong Weon Choi, Erkekler C Kategorisi şampiyonu ise Hakan Balcı oldu. Kadınlar A kategorisinde Ataşehir Golf Kulübü’nden Meiwan Ou şampiyonluğu kazandı. Aynı kategoride ikinci Evrim Çetin, üçüncü Ayşe Canan Ediboğlu oldu. Kadınlar B Kategorisi şampiyonu ise Dilek Bora Yıldız oldu.

Ödül Töreni Renkli Anlara Sahne Oldu

Turnuvanın final maçlarını ve ödül törenini iş, cemiyet ve sanat dünyasından birçok isim ilgiyle izledi. Kadın ve erkek kategorilerindeki oyuncular, final maçlarının ardından ödüllerini Jumbo Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Atmaca, Jumbo Yönetim Kurulu Üyesi Adem Atmaca, Jumbo Genel Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, Klassis Golf Kulübü Başkanı Serdar Candar ve Kulüp yöneticilerinin elinden aldı. Jumbo Golf Cup 2024 kategori birincileri, THY Business Class gidiş-dönüş bileti ve VIP transferler dahil Antalya Belek’te bulunan Cullinan Golf Oteli’nde beş gün golf tatili kazandı. Ödül töreni öncesi Retrobüs müzik grubunun konseri, konuklara keyifli anlar yaşattı.

Jumbo’nun Özel Golf Koleksiyonu İlgi Çekti

Jumbo’nun golfün ikonik temalarını ürünlerle eşleştirdiği özel koleksiyon, rafine zevklere hitap eden stiliyle katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Golf topu formundaki kahve fincanlarından golf sahası şeklindeki sunum tabaklarına kadar çeşitli 50 parçadan oluşan koleksiyon, sofra keyfini sporla buluşturuyor.