Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yeni gösterisi "CMXXIV", Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yoğun talep nedeniyle Haziran ayında eklenen iki ek gösteri ile sezonu kapatmaya hazırlanan Yılmaz, hayranlarıyla 3-4 Haziran tarihlerinde son kez bu sezon için buluşacak.

"CMXXIV" gösterisi, sezon boyunca rekor bir izleyici kitlesi tarafından takip edildi. Cem Yılmaz’ın tek kişilik stand up gösterisi, izleyicilerden tam not aldı ve her gösteri kapalı gişe oynandı. Gösterinin biletleri hızla tükenirken, Cem Yılmaz hayranları bu sezonun son iki performansını kaçırmamak için adeta yarışıyor.

Cem Yılmaz, 3-4 Haziran tarihlerinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde sahne alarak bu sezonu sonlandıracak. İzleyicilerine unutulmaz anlar yaşatan Yılmaz, sezon finali ile hayranlarına veda ederek, yeni sezonda tekrar buluşmak üzere sahneden ayrılacak. "CMXXIV" gösterisi, mizahseverleri Zorlu PSM’de son kez ağırlayacak.

Cem Yılmaz’ın performansını kaçırmak istemeyenler, sınırlı sayıdaki biletler için hızlı davranmalı. Yeni sezonda yeniden sahnede olacak olan "CMXXIV", bu sezonun son iki gösterisi ile şimdiden büyük bir heyecan yaratıyor.