Burgan Bank, HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta ile iş birliği yaparak müşterilerine özel sigorta çözümleri sunmaya başladı. Bu iş birlikleri ile hayat, ferdi kaza ve hayat dışı branşlarda sigorta ürünleri müşterilere sunulacak. HDI Fibaemeklilik'in hayat ve ferdi kaza branşlarındaki ürünleri, Burgan Bank şubeleri ve müşteri hizmetleri aracılığıyla sunulmaya başlandı. Fibasigorta'nın hayat dışı branşlarındaki ürünlerinin de yakın zamanda satışa sunulması planlanıyor.

Burgan Bank Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Aslı Koçer, iş ortaklarıyla yaptıkları iş birlikleriyle müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına çözümler sunduklarını ve sigorta ürün gamlarını genişlettiklerini belirtti. Koçer, müşterilere farklı risklere karşı teminat sunmanın önemine vurgu yaptı.

HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu ise Burgan Bank ile yapılan iş birliğinden memnuniyet duyduklarını ifade etti. Öztürkoğlu, Burgan Bank müşterilerine özel tasarlanacak dijital satış ve satış sonrası süreçlerle yenilikçi ve dinamik sigortacılık deneyimini sunacaklarını belirtti.

Burgan Bank, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin hayat, hayat dışı ve sağlık branşlarındaki sigorta ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyor.