Yusuf ZENGİN
Pegasus Hava Yolları, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen ödül töreninde 2023 yılının en büyük 10 Hizmet İhracatçı firması arasında yer aldı.

Tören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve TİM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe’nin katılımıyla gerçekleşti. Pegasus Hava Yolları'nın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nane, ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı.

Pegasus Hava Yolları, bu önemli başarıyı sosyal medya hesaplarından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Paylaşımda, şu ifadelere yer verildi:

“TİM tarafından ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen 31. TİM Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödülleri’nde Hizmet Sektörü kategorisinde bu yıl da ilk 10’da yerimizi aldık. Bu değerli etkinlikte ödülümüzü Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Nane aldı. Havacılık sektöründe hizmet ihracatı gerçekleştiren lider firmalardan biri olarak, bu başarımızda katkısı olan tüm ekip arkadaşlarımıza, seyahatlerinde bizi tercih eden misafirlerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.”

Pegasus Hava Yolları, hizmet ihracatı alanında sağladığı katkılar ve elde ettiği başarılarla sektörde öncü konumunu koruyor. Ödül töreninde elde edilen bu başarı, şirketin uluslararası arenadaki rekabet gücünü ve hizmet kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi.