Yusuf ZENGİN

Anadolu Sigorta, 99 yıllık köklü geçmişiyle sigortacılık sektöründe müşterilerine geniş hizmet ağı sunmaya devam ediyor. Şirket, Konya merkezli olarak kurduğu Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü ile 3 Haziran itibarıyla faaliyetlerine başladı.

Yeni açılan Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü, Konya ve çevre illerde sigortacılık bilincinin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı ve Anadolu Sigorta müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Bölge Müdürlüğü, merkez il Konya olmak üzere, Aksaray, Niğde ve Karaman illerini de kapsayan geniş bir sorumluluk alanına sahip olacak.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan, yeni bölge müdürlüğünün müşterilerin sigortacılık ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunacağına inandıklarını belirtti. Tuğtan, “Yaygın bir satış yönetimi ağıyla, satış kanallarımıza ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefleyen Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü’müz, satış odaklı bakış açısıyla faaliyetlerini daha etkin bir şekilde yürütecek. Bu doğrultuda, daha yüksek kalitede hizmet vereceğimize ve mevcut pazar payımızda artış sağlayacağımıza inancımız tam. Anadolu Sigorta olarak, yeni bölge müdürlüğümüzün sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasında önemli bir rol oynayacağına ve bölgedeki müşterilerimizin sigortacılık ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunacağına inanıyoruz. Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü'nün kuruluşunun, Konya ve çevre illerdeki tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz” şeklinde konuştu.