Tüketici sağlığının önemli markası Wellcare, ürün gamına Sinomarin’i de ekledi. Özel formülü ile tıkalı burunlara rahat bir nefes aldıran Sinomarin, Wellcare güvencesiyle raflardaki yerini aldı.

Yüzde 100 doğal, etkinliği kanıtlanmış, tıkalı burunları açan Sinomarin, benzersiz formülü ile her yaş grubuna hitap ediyor. Soğuk algınlığı başta olmak üzere, alerji ve sinüzit durumlarında da etkili olan Sinomarin, günlük burun temizliği için de kullanılıyor.

Yeni doğandan ailenin en yaşlı üyesinin kullanımına göre 6 farklı ürün gamıyla raflardaki yerini alan Sinomarin, gün içinde istenilen sıklıkta, diğer ilaç ve ürünlerle beraber sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Bağımlılık yapmayan ve yan etkisi bulunmayan Sinomarin, kullanım sırasında kolaylık sağlayarak burun için optimum dozun ‘her fısta’ alınmasını sağlıyor.

‘Daha rahat bir nefes için Sinomarin’ öneren Wellcare, Sinomarin’i seçkin eczane raflarından tüketicisine ulaştırıyor.

Editöre Not:

Wellcare, İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Türkiye’deki sağlam altyapısı, bilimsel ve güvenilir portföyü ile doğumdan itibaren yaşam döngüsünün her aşamasında; sağlık problemlerine çözüm sunma ve yaşam kalitesini yükseltme hedefi ile çalışmaktadır. Sindirim sağlığı, probiyotikler, alerji, vitamin ve mineraller, bitkisel takviyeler, kadın doğum olmak üzere farklı kategorilerde tamamlayıcı tedavi ürünleri bulunmaktadır.