Yusuf Zengin
Yusuf Zengin

Rekor Hangi Ünlüde?

Ünlülerden şehitlere bağış yağdı! Peki en fazla yardımı hangi ünlü yaptı?

Şehit aileleri ve ve gazilere destek olmak için sivil toplum örgütleri, iş adamları, spor camiası, sanatçılar, sendikalar ve medya dünyasının yanı sıra yurtiçi ve yurtdışından vatandaşların yaptıkları bağışlarla katıldığı kampanyada, ilk gecede rekor katılım ve rekor bağışa ulaşıldı.

Sanatçılar bir günde 600 bin YTL'lik bağış yaptı. Cem Yılmaz Mehmetçik için 250 bin YTL bağışlayarak ilk sıraya oturdu.

Seda Sayan da 100 bin YTL bağışla kampanyaya katılanlar arasındaydı. Kanalın stüdyosuna gelerek kampanya için çalışan Gürben Ergen, bir şehit çocuğunun bütün masraflarını üstlenirken, Yılmaz Erdoğan ile BKM kampanyaya 100 bin YTL bağışla katıldı. Metin Akpınar 24 bin dolar, Metin Şentürk ve Tamer Karadağlı da 10 biner YTL, Mustafa Sandal ise 100 bin YTL bağış yaptı.

Çok güzel bir kampanya Habertürk ve Fatih Terim'i kutlarım. Umarım ünlülerimiz bu işi reklama cevirmeyip gönülden destekliyordur.Bu ünlülerimize örnek oldukları için teşekkürler.Ancak merak ettiğim bir konu var. Reytingte tavan yapan diziler ve bu dizilerin yapımcıları nerede? Kampanyada değiller. Ekranda en büyük parayı onlar getirmekte.Kurtlar vadisi bir adım attı. Peki ya diğerleri...Hani Mehmet Ali Erbil, Hülya Avsar, Beyaz, Tarkan Mahsun, Muazzez Ersoy... Bülent hanim için bir gecede su parayi aliyor diye yaziyoruzda bunlar nerede diyi niye sormuyorsunuz?

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete