Yusuf Zengin
Yusuf Zengin

Seray Sever’in Büyük Gafı

Seray Sever sunucu olduğu programda Atatürk ile ilgili öyle bir gaf yaptı ki stüdyo buz kesti. İşte o gaf...

Seray Sever, sunuculuğunu üstlendiği ‘Her Şey Dahil' adlı programda büyük bir gafa imza attı. Programın konuğu Dilruba Saatçi, ‘Latife ve Fikriye' adlı oyununda Atatürk'e aşık olan iki kadını canlandırdığını söyledi. Araya giren Sever, "Atatürk, hem Kurtuluş Savaşı'nı yapmış hem de iki kadını idare etmiş. O bile böyleyse şimdiki Türk erkekleri neler yapmaz" dedi. Bu söz üzerinde stüdyoda buz gibi bir hava esti. Program sonrası gafını toparlamaya çalışan Sever "Latife Hanım'ın Atatürk'ün eşi, Fikriye Hanım'ın ise ona âşık bir kadın olduğunu yeni öğrendim" dedi.

Okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır, demiş eskiler fakat bunlara ne demeli. Seray Sever, Boğaziçi ekonomi bölümünü bitirmiş diplomali bir kara cahil... Okumakla cehalet ortulemez.Lafa geldi mi modernlikten ve uygarlıktan söz ederler ama beyinleri daha insanlığın ilk dönemlerindeki kadar bile evrime girmemiş... Özrü de kabahatinden büyük, yeni öğrenmişmiş... Bir sorsanız; Hüsnü klarnetini kime öttürüyor,işlek mekanlar nerede,hangi playboy cömert,son moda çanta kaç para?.. ezbere söylerler.Atamıza gelince de laf atmaktan asla çekinmezler.Bu tip kişiler bide çıkar sunuculuk yapar ya bizlerde izleriz sinir oluyorum.Arkadaşlar bu kadar mı kalitemiz düştü ya?.Kimlere kaldık.Aslında suç bu gibilerde değil,suç bu gibi cahillere program yaptıran medya gruplarında.

Burdan yapimcilara sesleniyorum,kaliteye önem verin,biraz para tutsada.Herkes her isi yapar diye de bir kanun yoktur,kendisi anlamiyorsa,artık birileri söylemeli bunu.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete