Yusuf Zengin
Yusuf Zengin

Ünlülerin Korkulu rüyası...

Her insanın korkuları vardır. Yere göğe sığmayan ünlülerimizin bile. İşte böcekten uçağa, herhangi bir şeyden korkan yıldızlarımız.

TEOMAN: Ünlü rakçının en büyük korkusu ölmek. Bunun yanında bir diğer fobisi ise aynaya bakmak. Kendini izleniyormuş gibi hisseden sanatçı, sakal tıraşı olurken bile aynaya bakmıyor.

BÜLENT ERSOY: Tek rakam fobisi var. Diva'nın bu batıl inancının nedeni yalnız kalma korkusuymuş. Önüne tek rakamlı bir şey çıkınca, hemen orayı terk ediyor.

İBRAHİM TATLISES: Ünlü türkücü karanlık fobisi yaşıyor. Bu yüzden sinema salonlarında çabuk sıkılıyor. Evde loş ışık altında oturmaktan hoşlanmıyor. Eğer gittiği yerin ışıkları loş ise ya ışıkları açtırıyor ya da o mekanı terk ediyor.

GÜLBEN ERGEN: Ünlü şarkıcı yılandan çok korkuyor. Ergen, belgesel kanallarındaki yılan görüntülerine bile tahammül edemiyor.

KADİR ÇÖPDEMİR: Kanser ve yükseklik korkusu yaşıyor. Ünlü oyuncu ve sunucu bir zamanlar işsizlikten de çok korkuyormuş. Çöpdemir, işsizlik korkusunu, "Düşündüğüm zaman buz gibi terler akıyor" sözleriyle anlatıyor.

YILDIZ TİLBE: Hem karanlıktan, hem yalnız kalmaktan korkuyor. Şarkılarını spot ışıkları altında yazan sanatçı, geceleri uyurken ışıkları açık bırakıyor. Kızı yanında olmadığı zaman evine yakınını çağırıyor.

NEFİSE KARATAY: Ünlü manken de yükseklik korkusu çekenlerden. Karatay, "Mecbur kalmasam, hiç uçağa binmek istemiyorum" diyor.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete