Yusuf Zengin
Yusuf Zengin

Ünlülere Sorduk

Hayatınız dizi olsa adı ne olurdu?

Oynadıkları karakterlerle ekran başındakileri kimi zaman ağlatan,kimi zaman güldüren, kimi zaman öfkelendiren ünlüler "Sizin hayatınız dizi olsaydı ne olurdu?" sorusunu bizim için yanıtladı. Kendilerini en iyi anlatan dizi isimlerini bulmak için oldukça zorlanan ünlüler, birbirinden ilginç cevaplarıyla dikkat çekti. İşte ünlülerin kendi hayatlarını anlatacak dizilere koymak istedikleri isimler...

Çağla Kubat: Kuzey Rüzgârı

Şu anda da Kuzey Rüzgârı dizisinde oynuyorum ama benim bahsettiğim kuzey rüzgârı farklı. Bütün hayatım poyraz esmesini bekleyerek geçti ve hâlâ geçiyor. Sörf yapmak içen en uygun rüzgâr poyrazdır. Sörfe âşık olan biri olarak Kuzey Rüzgârı hayatımı anlatan tek kelime diyebilirim.
Fadik Sevin Atasoy: Hayatım Benim Hakkımda Değil

Bu hayat ben üzerine kurulu değil, başkalarıyla katmerleştiği için hayat anlamlı. Onların hayatı benim hayatıma bir anlam kattığı için bu dizi benim hakkımda değil, onların hakkında.
Emrah: Hatıralarım

Dizinin adı Hatıralarım olur. Çünkü çocukluğumdan beri unutamadığım, hayatımda derin izler bırakan iyi kötü çok hatıram var.
Ebru Şallı: Ebru'nun Fırını
Yemek yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi çok seviyorum. Beni anlatan bir dizi yapılacaksa adı bu olmalı.

Işın Karaca: Binbir Gece

Daha önce de söylemiştim. Binbir Gece dizisinin konusu benim hayatıma çok benziyor. Benim de oğlum bir zamanlar çok hastaydı ve aylarca hastane kapılarında bekledim. Orhan Gencebay'ı aradım ve bana çok yardımcı oldu.

Kerem Alışık: Elde Var Hüzün

Hayat yaşadığımız zaman içinde iz bırakmıyor. İnsan bir mutluluktan, bir üzüntüye, bir yağmurdan, bir güneşe çıkıp duruyor. Kimi zaman kendini biriktiriyor yeniden doğmak için. Kimi zaman hayatı ve kendini tutacak gücü kalmıyor. Ben bu durumu çok yaşadığım için en uygun isim bu olurdu. Mutluluğu ve üzüntüyü bir kefeye koyduğunuzda size kalan hüzün oluyor. Hülya Koçyiğit: Seni Seviyorum

Dizinin adı Seni Seviyorum olurdu. Nedense çok zor söylenen bir sözdür bu. Ama ben sevgi gördüğüm, tattığım ve tanıdığım için dağıtmayı çok seviyorum. Çok sevgi dolu bir insan olduğum için herkese bol bol dağıtıyorum.
Funda Arar: Müziğin Sesi

Hayatımın en büyük olmazsa olmazı müzik. Müzikle kendimi ifade edip, müzikle kendimi iyi hissediyorum. Dolayısıyla hayatım dizi yapılacak olsa en isabetli isim Müziğin Sesi olurdu.
Asuman Dabak: Atom Karınca
Her yere çok çabuk yetiştiğim için gerçekte de lakabım bu. Arkadaşlarım beni bu şekilde çağırırlar.

Burcu Kara: Pollyanna

Pollyanna olurdu herhalde. Ben İstanbul'da doğup büyümediğim için buradaki hayat beni çok zorluyor. Tüm zorluklara rağmen olumlu düşünmeye ve en ufak şeylerle mutlu olmaya çalışıyorum. Bu nedenle kendimi Pollyanna gibi hissediyorum.

Tamer Karadağlı: Aslan Kral

Aslan Kral olurdu dizinin adı. Hem hikâye örgüsü, hem animasyon olması çok hoşuma gitmişti. Gerçekle masalın bir karışımı olması güzeldi. Herkes bir gün fabrika ayarlarındaki haline döner. Olanı yaşar. O nedenle bu ismi kendime uygun gördüm.

Tolga Karel: Cehennemden Kaçış

Son dönemlerde hakkımda yersiz haberler çıktığı için kendimi cehhemde gibi hissediyorum. Adeta hayatımı cehenneme çevirdiler. O nedenle bu cehennemden kaçmak istiyorum.

Bennu Yıldırımlar: Şaşırtıcı

Sürprizlerle dolu bir kişiliğim var. Etrafımda yaptıklarımla insanları şaşırttığım söyleniyor. O yüzden ilk aklıma gelen isim bu oldu.

Berna Laçin: Kadın Olmak

Kadın Olmak olurdu. Hayatım boyunca iyi oyuncu olmak, iyi evlat olmak, sokakta aktris, evinde iyi anne, kocasına sevgili, komşusuna iyi komşu olmaya çalışan biri oldum. Ve bunu sonunda becerdim. Bu yüzden hayatımı anlatan dizinin adı "Kadın Olmak" olmalı.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete